RK73H2ATTD1432D
MFR.Part #
RK73H2ATTD1432D
JLCPCB Part #
C2577541
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS