RT0805CRC0724KL
MFR.Part #
RT0805CRC0724KL
JLCPCB Part #
C2141032
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 24kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS