SG732HTTE330M
MFR.Part #
SG732HTTE330M
JLCPCB Part #
C3955613
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS