RN732BTTD5362F25
MFR.Part #
RN732BTTD5362F25
JLCPCB Part #
C4072442
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS