RN73R2ETTD1562B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1562B10
JLCPCB Part #
C4178908
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS