RN73R2ETTD7593F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD7593F25
JLCPCB Part #
C2603796
Description
-55℃~+155℃ 250mW 759kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS