RK73H2ATTD1004F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1004F
JLCPCB Part #
C276217
Description
-55℃~+155℃ 150V 1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS