RN731JTTD5691B25
MFR.Part #
RN731JTTD5691B25
JLCPCB Part #
C4275982
Description
-55℃~+155℃ 5.69kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS