RN73H1JTTD1373C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1373C25
JLCPCB Part #
C4221958
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS