RN73H2ETTD6341F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6341F50
JLCPCB Part #
C3946394
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS