RN73C2A7K5BTG
MFR.Part #
RN73C2A7K5BTG
JLCPCB Part #
C3993738
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS