RK73H2ARTTD6652D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD6652D
JLCPCB Part #
C7050322
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS