HV732HTTE136G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HTTE136G
JLCPCB Part #
C4159289
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 13MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS