RK73H2ARTTD6492F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD6492F
JLCPCB Part #
C4011103
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS