HV73V1JTTD3004F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3004F
JLCPCB Part #
C4291518
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS