RN73H2BTTD1602A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1602A10
JLCPCB Part #
C4024484
Description
16kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS