RK73H2ARTTD5111F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD5111F
JLCPCB Part #
C4340106
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS