RK73H2ARTTD5113F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ARTTD5113F
JLCPCB Part #
C3996194
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS