AA0805JR-07470RL
MFR.Part #
AA0805JR-07470RL
JLCPCB Part #
C2100631
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω 75V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS