RK73H2ARTTD4641D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD4641D
JLCPCB Part #
C5725717
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS