HV733ARTTE1603F
MFR.Part #
HV733ARTTE1603F
JLCPCB Part #
C7206191
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS