RK73G2ARTTD4641D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD4641D
JLCPCB Part #
C6181739
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS