RK73H2ARTTD4640D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD4640D
JLCPCB Part #
C7284114
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS