RK73H2ARTTD3834F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD3834F
JLCPCB Part #
C4184301
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS