RN73H2BTTD3362C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3362C50
JLCPCB Part #
C4192378
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS