RK73G2ATTD1270F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1270F
JLCPCB Part #
C6270724
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS