RK73H2ARTTD1470D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1470D
JLCPCB Part #
C6649193
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS