RK73H2ERTTD8451F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD8451F
JLCPCB Part #
C6396760
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS