RK73H2ARTTD1103D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1103D
JLCPCB Part #
C5725666
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS