RK73H2ARTTD1303D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1303D
JLCPCB Part #
C7050253
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS