RN732ATTD4641B50
MFR.Part #
RN732ATTD4641B50
JLCPCB Part #
C4214818
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS