RN73H2BTTD5421C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5421C25
JLCPCB Part #
C4081430
Description
250mW 5.42kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS