RN731ETTP3122D50
MFR.Part #
RN731ETTP3122D50
JLCPCB Part #
C4327253
Description
-55℃~+155℃ 31.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS