RN731ETTP8561F25
MFR.Part #
RN731ETTP8561F25
JLCPCB Part #
C3935189
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS