RN732BTTD4700F25
MFR.Part #
RN732BTTD4700F25
JLCPCB Part #
C4285581
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS