SR732ATTDR348F
MFR.Part #
SR732ATTDR348F
JLCPCB Part #
C2600181
Description
-55℃~+150℃ 333mW 348mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS