RK73H1JTTD5901D
MFR.Part #
RK73H1JTTD5901D
JLCPCB Part #
C2575991
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS