RN731JTTD2802B10
MFR.Part #
RN731JTTD2802B10
JLCPCB Part #
C4250623
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS