RN73H2ATTD6733C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD6733C10
JLCPCB Part #
C4169742
Description
125mW 673kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS