CPF0603F511RC1
MFR.Part #
CPF0603F511RC1
JLCPCB Part #
C2112992
Description
-55℃~+155℃ 50V 511Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS