RN731ETTP1270F50
MFR.Part #
RN731ETTP1270F50
JLCPCB Part #
C4263731
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS