ERJ-PA3D6812V
MFR.Part #
ERJ-PA3D6812V
JLCPCB Part #
C4183766
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS