RK73H1JTTD22R6D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1JTTD22R6D
JLCPCB Part #
C2576870
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS