RK73H1JTTD2260D
MFR.Part #
RK73H1JTTD2260D
JLCPCB Part #
C2576009
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS