RN732BTTD5362F100
MFR.Part #
RN732BTTD5362F100
JLCPCB Part #
C4290514
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS