RK73H1JTTD20R5D
MFR.Part #
RK73H1JTTD20R5D
JLCPCB Part #
C5851615
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS