RK73G2BTTD5100D
MFR.Part #
RK73G2BTTD5100D
JLCPCB Part #
C6648881
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS