RN732ATTD1781A05
MFR.Part #
RN732ATTD1781A05
JLCPCB Part #
C4346395
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS