RN731JTTD6040D100
MFR.Part #
RN731JTTD6040D100
JLCPCB Part #
C4169738
Description
-55℃~+155℃ 604Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS