RK73H1JTTD1433D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1433D
JLCPCB Part #
C2576672
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS